Grupa Helpea

i Partnerzy

Grupa Helpea:

helpea odzyskiwanie odszkodowań

Helpea

– już od blisko 5 lat zapewniamy profesjonalną pomoc w wypłacie odszkodowań. Od początku istnienia firmy pomogliśmy już ponad 9 tysiącom osób poszkodowanych, uzyskując ponad 60 mln roszczeń od ubezpieczycieli i zapewniając ponad 100 bezpłatnych samochodów zastępczych.

www.helpea.pl

helpea odzyskiwanie odszkodowań

Helpea International

z siedzibą w Bukareszcie ma za zadanie pomagać osobom poszkodowanym w wypadkach na terenie Rumunii. Początki nie były łatwe, jednak pierwszych kilkuset klientów w 6 miesięcy działania może liczyć na naszą pomoc.

helpea odzyskiwanie odszkodowań

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów M. Domański i Wspólnicy

Naszą wizją jest stworzenie dynamicznej i nowoczesnej kancelarii prawniczej w pełni rozumiejącej potrzeby Klienta. Wykorzystując całą naszą wiedzę i doświadczenie pragniemy zagwarantować naszym Klientom kompleksową opiekę prawną również

www.kancelariadomanski.pl

helpea odzyskiwanie odszkodowań

HelpeaCar

Jeśli przydarzyła Ci się stłuczka bądź poważniejszy wypadek i potrzebujesz auta zastępczego, zapoznaj się z ofertą HelpeaCar. Znamy problemy, które trzeba przejść po wypadku, we wszystkim chętnie pomogą nasi wyspecjalizowani asystenci. Wszystko po to abyś mógł cieszyć się autem zastępczym takim jakiego potrzebujesz w możliwie najkrótszym czasie.

www.helpeacar.pl

helpea odzyskiwanie odszkodowań

Fundacja Pomagamy z Pasją

W roku 2017 powołaliśmy do życia fundację, której celem są działania profilaktyczne, podnoszące świadomość bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym i zachowania się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia, oraz udzielania pierwszej pomocy. W ramach działalności fundacji pomagamy również osobom poszkodowanym w wypadkach, które z różnych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.

www.pomagamyzpasja.pl

Napisz - Pomożemy

Skontaktujemy się w ciągu 24h


Partnerzy Helpea

centrum medyczne odszkodowania

Centrum Medyczne FizjoMedica

Centrum Medyczne FizjoMedica zaprasza na kompleksową rehabilitację wykonywaną przez wykwalifikowany personel medyczny. Zapewnia nowoczesną aparaturę, innowacyjne metody leczenia oraz indywidualne podejście do pacjenta.