Helpea

- działalność społeczna

Fundacja Pomagamy z Pasją

helpea fundacja pomagamy z pasjąPonieważ pomaganie to nasza pasja, nie mogliśmy poprzestać tylko na uzyskiwaniu odszkodowań dla naszych klientów. Motorem naszego działania jest nie tylko poczucie społecznej odpowiedzialności, ale też chęć zmienienia choćby kawałka świata na lepsze – uśmiech na jeszcze jednej twarzy osoby której pomogliśmy znaczy dla nas więcej niż pieniądze. Dlatego w roku 2017 powołaliśmy do życia fundację, której celem są działania profilaktyczne, podnoszące świadomość bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym i zachowania się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia, oraz udzielania pierwszej pomocy. W ramach działalności fundacji pomagamy również osobom poszkodowanym w wypadkach, które z różnych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.

pomagamy z pasją

Sprawdź jak możemy Ci pomóc. Napisz lub zadzwoń.

Fundacja Pomagamy z Pasją

26-600 Radom, ul. Biznesowa 15
kom. 534 020 120
tel. 48 679 67 57
e-mail: fundacja@pomagamyzpasja.pl

  • Zapewniamy wsparcie finansowe i psychologiczne naszym podopiecznym.
  • Finansujemy leczenie, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, medycznego czy protez ortopedycznych.
  • Fundujemy stypendia i nagrody, aby nasi podopieczni mogli kształcić się i rozwijać swoje pasje i zainteresowania.
  • Organizujemy zbiórki publiczne, aukcje i koncerty charytatywne, wspieramy osoby niepełnosprawne i prowadzimy działania edukacyjne mające na celu ich integrację i poprawę jakości życia.

Napisz - Pomożemy

Skontaktujemy się w ciągu 24h


MGG Helpea Team

Jako firma Helpea propagujemy prowadzenie zdrowego trybu życia w duchu sportowym i rywalizacji. Regularnie wspieramy organizowane przedsięwzięcia, treningi i udział w wyścigach rowerowych grupy MGG Helpea Team.

Czarni Radom

Wspieramy naszą lokalną drużynę siatkarzy Czarni Radom.

BJJ

Zasponsorowaliśmy turniej brazylijskiego jiu-jitsu.