Helpea

- historia

Historia

Twoje Centrum Odszkodowań Helpea już od blisko 5 lat zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc prawną w trudnych życiowych sytuacjach, takich jak wypadki komunikacyjne, szkody majątkowe, czy śmierć osób najbliższych. Dzięki zaufaniu jakim obdarzają nas klienci od 2012 roku nieustannie rozwijamy się jako firma, poszerzając zakres świadczonych usług, obszar działania i wciąż podnosząc nasze kwalifikacje oraz przede wszystkim poziom obsługi naszych klientów. Od początku istnienia firmy:

  • pomogliśmy już ponad 9 tysiącom osób poszkodowanych,
  • uzyskując ponad 60 mln roszczeń od ubezpieczycieli
  • i zapewniając ponad 100 bezpłatnych samochodów zastępczych,
  • utworzyliśmy też własną kancelarię prawną zatrudniając najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie odszkodowań.

Pomagamy poszkodowanym nie tylko w całej Polsce, oddział Helpea prężnie działa od 2013 roku również w Rumunii. W roku 2014 dynamiczny rozwój naszej firmy spowodował, że przekształciliśmy się w Helpea sp. zo.o., aby jeszcze skuteczniej nieść pomoc naszym klientom. Nasz zespół nieustannie powiększa się o kolejnych pracowników, którzy dbają o najwyższą jakość obsługi Państwa spraw i indywidualne podejście do każdej z nich.

Pomaganie to nasza pasja, a wiara w to że dzięki naszej rzetelnej pracy poprawiamy jakość życia osób poszkodowanych w wypadkach napędza nas do działania. Poznaj nas

 

Napisz - Pomożemy

Skontaktujemy się w ciągu 24h


Helpea w liczbach

tys zadowolonych klientów

Zadowolonych Klientów

uzyskane roszczenia

Uzyskanych roszczeń

100 aut zastępczych

Aut zastępczych

prawników i radców prawnych

Pracowników i Radców Prawnych, Aplikantów, Referentów – Pracujących dla Ciebie