Helpea  > FirmaO nas

Poznaj nas.

Helpea Twoje Centrum Odszkodowań to firma odszkodowawcza z wieloletnim doświadczeniem w skutecznym uzyskiwaniu odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach. Naszą misją jest niesienie pomocy w tych trudnych życiowych sytuacjach , tak aby uzyskane odszkodowanie było adekwatne do poniesionej krzywdy.

Ubezpieczyciele często wykorzystują niewiedzę poszkodowanych, wypłacając zaniżone kwoty odszkodowań. Dlatego warto skorzystać z naszych usług i mieć gwarancję, że wyczerpano wszelkie dostępne możliwości uzyskania rekompensaty za doznane cierpienie. Nasz zespół profesjonalnych i doświadczonych referentów, aplikantów, radców prawnych i adwokatów poprowadzi Państwa sprawę praktycznie bez Waszego udziału – wszystko co muszą Państwo zrobić to dostarczyć dokumenty związane z wypadkiem i udzielić pełnomocnictwa do reprezentowania naszej firmie. Całą resztą zajmiemy się my, pokryjemy również wszelkie koszty związane z uzyskaniem rekompensaty.

Nie pobieramy opłat wstępnych, a jedynym wynagrodzeniem jest prowizja od wygranej sprawy.

helpea
odszkodowania więcej informacji

Ponadto zapewniamy poszkodowanym wsparcie najlepszych specjalistów, które bardzo często jest konieczne do powrotu do normalnego funkcjonowania po traumatycznym wydarzeniu. Dysponujemy również zapleczem lekarzy oraz rehabilitantów, którzy dbają o fizyczną stronę powrotu do stanu sprzed wypadku. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu otrzymają Państwo pełne, profesjonalne wsparcie w trudnych chwilach, będziecie też reprezentowani przez doświadczone i kompetentne osoby chroniące Państwa interesy. Zdejmiemy z Państwa ciężar komunikacji z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, informując na każdym etapie sprawy o jej przebiegu – z nami mają Państwo gwarancję profesjonalnej i kompleksowej usługi.

Pamiętaj!

Jedynym naszym wynagrodzeniem jest prowizja z wygranej sprawy! Nie poniosą Państwo żadnych kosztów za naszą pomoc w przypadku braku uzyskania świadczeń – wszystkie koszty związane z procesem uzyskiwania odszkodowania ponosi Helpea.

Historia

Helpea Twoje Centrum Odszkodowań już od blisko 6 lat zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc prawną w trudnych życiowych sytuacjach, takich jak wypadki komunikacyjne, szkody majątkowe, czy śmierć osób najbliższych. Dzięki zaufaniu jakim obdarzają nas klienci od 2013 roku nieustannie rozwijamy się jako firma, poszerzając zakres świadczonych usług, obszar działania i wciąż podnosząc nasze kwalifikacje oraz przede wszystkim poziom obsługi naszych klientów. Od początku istnienia firmy:

  • pomogliśmy już ponad 11 tysiącom osób poszkodowanych,
  • uzyskując ponad 90 mln roszczeń od ubezpieczycieli
  • utworzyliśmy też własną kancelarię prawną zatrudniając najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie odszkodowań.

Pomagamy poszkodowanym nie tylko w całej Polsce, oddział Helpea prężnie działa od 2016 roku również w Rumunii. W roku 2014 dynamiczny rozwój naszej firmy spowodował, że przekształciliśmy się w Helpea sp. zo.o., aby jeszcze skuteczniej nieść pomoc naszym klientom. Nasz zespół nieustannie powiększa się o kolejnych pracowników, którzy dbają o najwyższą jakość obsługi Państwa spraw i indywidualne podejście do każdej z nich.

Pomaganie to nasza pasja, a wiara w to że dzięki naszej rzetelnej pracy poprawiamy jakość życia osób poszkodowanych w wypadkach napędza nas do działania.

Misja, wizja, cele

Aby firma mogła zmienić świat, powinna mieć przesłanie, misję do spełnienia, a nie tylko ekonomiczny cel. Coś, co wnosi jej istnienie na inny poziom i sprawia, że motywacja do działania jest potężna, sprawia że praca w niej daje satysfakcję i poczucie sensu jej pracownikom. Celem który przyświecał nam kiedy tworzyliśmy firmę Helpea, było niesienie pomocy w najtrudniejszych życiowych sytuacjach osobom, które często nie znają możliwości jakie daje im prawo. Nie wiedzą że mogą i powinny ubiegać się o odzyskiwanie odszkodowań, a kiedy to robią – ubezpieczyciele znacznie zaniżają wysokość należnych świadczeń. W tak ciężkich chwilach po wypadku powodującym znaczny uszczerbek na zdrowiu, poszkodowani i ich bliscy chcą skupić się na jak najszybszym powrocie do pełni sił, a my to właśnie chcieliśmy im umożliwić. Dlatego zapewniamy nie tylko kompleksową opiekę prawną, ale również wparcie profesjonalnych trenerów osobistych, lekarzy i rehabilitantów. Podchodzimy indywidualnie do każdej sprawy, każdego naszego klienta traktując z należną mu uwagą i starannością.

helpea
odszkodowania więcej informacji

Jesteś ciekaw wszystkich opinii na nasz temat? Zajrzyj tutaj

Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu możemy zmieniać życie wielu ludzi, wnosząc w nie spokój i ukojenie, tak bardzo potrzebne w ciężkich chwilach po wypadku. Właśnie ta wiara jest głównym napędem naszej firmy i motywacją do dalszego działania – nie ma nic piękniejszego niż ulga naszego klienta po odzyskaniu odszkodowania. Korzystając z naszych usług, pomagasz nam spełniać tą misję. Nie czekaj, daj nam szansę pokazania nowej jakości w obsłudze osób poszkodowanych w wypadkach już dziś.

Helpea – pomagamy z pasją!

Możemy Ci pomóc

Skontaktuj się z nami bezpośrednio przy użyciu poniższego formularza

Czy przydarzyło Ci się więcej przykrych sytuacji?

Sprawdź czy nie uzyskasz wyższego odszkodowania:

odszkodowanie za śmierć

Mój bliski zginął w wypadku

Odszkodowanie za śmierć osób bliskich. Zadośćuczynienie, zwrot kosztów pochówku, renta.

Dowiedz się więcej >

odszkodowanie powypadkowe

Zostałem ranny w wypadku komunikacyjnym

Odszkodowanie za wypadki komunikacyjne. Kierowca, pasażer, motocyklista, pieszy.

Dowiedz się więcej > 

 

odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

Stan ciężki mojego bliskiego po wypadku

Odszkodowanie za poniesione straty w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Dowiedz się więcej > 

 

sprawa karna odszkodowania

Sprawa karna po wypadku komunikacyjnym

Reprezentujemy naszego klienta w sądzie podczas sprawy karnej.

Dowiedz się więcej > 

 

odszkodowanie wypadek samochodowy

Mam uszkodzony pojazd po wypadku

Odszkodowanie z OC sprawcy po wypadku samochodowym poszkodowanym w tym zdarzeniu.

Dowiedz się więcej > 

 

helpea logo

Tel. / fax.: 48 679 67 57
Tel. 727 965 965
E-mail: biuro@server912028.nazwa.pl

Godziny pracy centrali:

poniedziałek - piątek:
9.00 do 17.00 

facebook instagram helpea helpea google

HELPEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA,
ul. Biznesowa 15, 26-600 Radom, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy
w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr: 0000579394,
NIP: 9482604817, REGON: 362690955