Klient Helpea

Niniejszym listem pragniemy zarekomendować firmę Helpea Twoje Centrum Odszkodowań jako firmę rzetelnie wywiązują się z umowy o świadczenie usług związanych z uzyskaniem należnego odszkodowania.

Pracownicy firmy Helpea posiadają wysoką wiedzę merytoryczną oraz charakteryzują się wysoką odpowiedzialnością. Jak również posiadają świadomość wagi spraw związanych z jakością świadczonych usług. Nasza sprawa została załatwiona szybko, bezproblemowo i na czas, czego skutkiem było uzyskanie bardzo wysokiego odszkodowania.

Konsultanci firmy Helpea zawsze byli gotowi udzielić wszelkich wymaganych informacji, są mili, rzetelni oraz kompetentni.

Nasza współpraca na każdym etapie przebiegała bez najmniejszych zastrzeżeń co pozwala na postrzeganie firmy Helpea jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

Sprawa którą powierzyła nasza rodzina Państwa pracownikom od samego początku do końca została załatwiona z zainteresowaniem i dokładnością. Państwo którzy zajęli się naszym przypadkiem byli zawsze mili i dyspozycyjni.

Ostatnie opinie

  • Klient Helpea
    Z całego serca pragnę podziękować całemu zespołowi a w szczególności Pani Anecie W. za uzyskanie zadośćuczynienia po stracie męża w wypadku samochodowym. Przypadek zrządził, że dowiedziałam się o waszej firmie. Na wywiad przyszła młoda dziewczyn. Pomyślałam że pewnie jest pracownikiem stażu, jednakże wykazała się nieprawdopodobnym profesjonalizmem. Nawet nie wiem kiedy otworzyłam przed tą młodą dziewczyną swoje wspomnienia i bardzo osobisty obszar mojej duszy. O przebiegu mojej sprawy bylam informowana na bieżąco a troska z jaką zajęła się P. W. sprawiła że poczułam s Niej przyjaciółkę. Każdemu polecam tę właśnie firme Helpea. Ja wiem że potrafię zdziałać wszystko co możliwe i są bardzo skuteczni. […]
  • Klient Helpea
    Bardzo dziękuję za pomoc w uzyskaniu finansowego zadośćuczynienia za śmierć mamy. Wypadek miał miejsce kilkanaście lat temu i wtedy nic nam się nie należało, dlatego nie bardzo wierzyłem gdy zgłosił się do mnie p. Bartosz Duś z firmy “HELPEA”, że po takim czasie uda się uzyskać jakieś odszkodowanie. Jakież było moje zaskoczenie gdy po niespełna dwóch miesiącach na moje konto wpłynęła uzgodniona kwota. Bardzo dziękuję panu Bartoszowi oraz całej firmie “HELPEA” za profesjonalne i szybkie działanie. Każdemu, kto znajdzie się w podobnej sytuacji polecam “HELPEA” jako solidną i uczciwą firmę. […]
  • Klient Helpea
    Pragniemy z całego serca podziękować tym wszystkim pracownikom firmy Helpea Sp. z o.o. za podanie nam pomocnej dłoni, za podtrzymywanie nas na duchu, za wsparcie nas na duchu, za wsparcia nas dobrym słowem i realną pomocą w uzyskaniu zadośćuczynienia finansowego po stracie, przed 17 laty, naszego jedynego syna Krzysztofa. W życiu rodziców, którzy stracili dziecko, dla których życie straciło sens, bardzo pomaga ten, kto pamięta i wspiera w chwilach zwątpienia. Mamy świadomość, że takich jak my, potrzebujących realnej i skutecznej pomocy jest bardzo mała, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni wspaniałym pracownikom firmy Helpea Sp. z o.o., którzy po 17 latach od tragicznego wypadku naszego syna znaleźli nas i z ogromnym zaangażowaniem, życzliwością, a przede wszystkim skutecznością przeprowadzili proces odszkodowawczy. […]

helpea logo

Tel. / fax.: 48 679 67 57
Tel. 727 965 965
E-mail: biuro@helpea.pl

Godziny pracy centrali:

poniedziałek - piątek:
 8:00 do 16.00 

facebook instagram helpea helpea google

HELPEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ,
ul. Biznesowa 15, 26-600 Radom, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy
w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr: 0000514613,
NIP: 7962965069, REGON: 147309723