Helpea  >  Opinie

Zaufało nam już tysiące osób, stań się jedną z nich

Zobacz opinię tych, którzy uzyskali naszą pomoc i należne im odszkodowania:

Klient Helpea

Klient Helpea

Serdeczne podziękowania dla całego Zespołu HELPEA dla wszystkich pracowników o szlachetnych sercach, pełnej dobroci, życzliwości i troski którą otrzymaliśmy od Was kochani.

Po tragicznej śmierci naszego ukochanego brata Leszka, byliśmy zagubieni, osamotnieni, w smutku, żalu,bólu. Dziękujemy za Waszą troskę za pomoc prowadzenia sprawy zadośćuczynienia.

Klient Helpea

Klient Helpea

Pan Michał rozpatrywał moją sprawę odszkodowawczą i podszedł do tej sprawy bardzo ambitnie i efekty zaczęły owocować po trzech miesiącach i naprawdę byłem pod wrażeniem że tak szybko były efekty bo poprzednia firma która zajmuje się odszkodowaniami po 10 latach dopiero uzyskała ugodę ale tej ugody nie przyjąłem i moja siostra dała mi numer do Pana Michała i przedstawiłem mu jak sprawa wygląda i po tygodniu czasu do mnie przyjechał i od razu wykazał się kompetencją i po czasie dołożył do tego ambitność i rzetelność i w ciągu trzech miesięcy uzyskał mi odszkodowanie i naprawdę z całego serca życze firmie “Helpea” samych takich kompetentych i ambitnych agentów jak Pan Michał współpraca z Panem Michałem była przyjemna i polecam każdemu kto ma problem z uzyskaniem zadośćuczynienia i ja osobiście dziękuje Panu Michałowi za cały wkład i oddanie się mojej sprawie ale także całej firmie “HELPEA”. Jeszcze raz dziękuje za wszystko.

Klient Helpea

Klienci Helpea

Niniejszym listem pragniemy zarekomendować firmę Helpea Twoje Centrum Odszkodowań jako firmę rzetelnie wywiązują się z umowy o świadczenie usług związanych z uzyskaniem należnego odszkodowania.

Pracownicy firmy Helpea posiadają wysoką wiedzę merytoryczną oraz charakteryzują się wysoką odpowiedzialnością. Jak również posiadają świadomość wagi spraw związanych z jakością świadczonych usług. Nasza sprawa została załatwiona szybko, bezproblemowo i na czas, czego skutkiem było uzyskanie bardzo wysokiego odszkodowania…

Klient Helpea

Klient Helpea

Pragnę bardzo serdecznie podziękować całemu zespołowi. Jesteście prawdziwymi ludźmi, którzy serdecznie rozmawiają pomagając załatwić sprawę. Jeszcze raz bardzo dziękuje.

Klient Helpea

Klient Helpea

Korzystałam z firmy ubezpieczeniowej Helpea sp.z.o.o, sprawa dotyczyła śmierci mojego syna. Firma profesjonalnie i bardzo szybko zajęła się moją sprawą. W krótkim czasie firma uzyskała dla mnie wypłatę należnego odszkodowania. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Helpea doskonały kontakt, niebagatelizowanie sprawy klienta, jasne i zrozumiałe określenie warunków współpracy.

Klient Helpea

Klient Helpea

Chciałbym wyrazić moje podziękowanie dla firmy Helpea za pomoc w uzyskaniu odszkodowania.Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Państwa firmą. Prezentujecie profesjonalizm na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam firmę Helpea innym.

helpea logo

Tel. / fax.: 48 679 67 57
Tel. 727 965 965
E-mail: biuro@helpea.pl

Godziny pracy centrali:

poniedziałek - piątek:
9.00 do 17.00

 

facebook instagram helpea helpea google