Helpea  >  Opinie

Zaufało nam już tysiące osób, stań się jedną z nich

Zobacz opinię tych, którzy uzyskali naszą pomoc i należne im odszkodowania:

Klient Helpea

Klient Helpea

Z całego serca pragnę podziękować całemu zespołowi a w szczególności Pani Anecie W. za uzyskanie zadośćuczynienia po stracie męża w wypadku samochodowym. Przypadek zrządził, że dowiedziałam się o waszej firmie. Na wywiad przyszła młoda dziewczyn. Pomyślałam że pewnie jest pracownikiem stażu, jednakże wykazała się nieprawdopodobnym profesjonalizmem. Nawet nie wiem kiedy otworzyłam przed tą młodą dziewczyną swoje wspomnienia i bardzo osobisty obszar mojej duszy. O przebiegu mojej sprawy bylam informowana na bieżąco a troska z jaką zajęła się P. W. sprawiła że poczułam s Niej przyjaciółkę. Każdemu polecam tę właśnie firme Helpea. Ja wiem że potrafię zdziałać wszystko co możliwe i są bardzo skuteczni.

Klient Helpea

Klient Helpea

Bardzo dziękuję za pomoc w uzyskaniu finansowego zadośćuczynienia za śmierć mamy. Wypadek miał miejsce kilkanaście lat temu i wtedy nic nam się nie należało, dlatego nie bardzo wierzyłem gdy zgłosił się do mnie p. Bartosz Duś z firmy “HELPEA”, że po takim czasie uda się uzyskać jakieś odszkodowanie. Jakież było moje zaskoczenie gdy po niespełna dwóch miesiącach na moje konto wpłynęła uzgodniona kwota. Bardzo dziękuję panu Bartoszowi oraz całej firmie “HELPEA” za profesjonalne i szybkie działanie. Każdemu, kto znajdzie się w podobnej sytuacji polecam “HELPEA” jako solidną i uczciwą firmę.

Klient Helpea

Klient Helpea

Pragniemy z całego serca podziękować tym wszystkim pracownikom firmy Helpea Sp. z o.o. za podanie nam pomocnej dłoni, za podtrzymywanie nas na duchu, za wsparcie nas na duchu, za wsparcia nas dobrym słowem i realną pomocą w uzyskaniu zadośćuczynienia finansowego po stracie, przed 17 laty, naszego jedynego syna Krzysztofa. W życiu rodziców, którzy stracili dziecko, dla których życie straciło sens, bardzo pomaga ten, kto pamięta i wspiera w chwilach zwątpienia. Mamy świadomość, że takich jak my, potrzebujących realnej i skutecznej pomocy jest bardzo mała, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni wspaniałym pracownikom firmy Helpea Sp. z o.o., którzy po 17 latach od tragicznego wypadku naszego syna znaleźli nas i z ogromnym zaangażowaniem, życzliwością, a przede wszystkim skutecznością przeprowadzili proces odszkodowawczy.

Klient Helpea

Klient Helpea

W odpowiedzi na Państwa list, dotyczący zakończenia procesu uzyskiwania odszkodowania, ja wraz z rodziną chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za pomoc. Przez 9 lat po śmierci Sylwii straciliśmy nadzieję na zadośćuczynienie po tragedii, gdyż nie było to możliwe finansowo z naszej strony, by ubiegać się o odszkodowanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwem, Wasz profesjonalizm, jest na najwyższym poziomie. Dobrze, że istnieje taka instytucja jak HELPEA. Mogą być Państwo pewni, że zawsze będziemy wypowiadać się o firmie pozytywnie. Mamy świadomość tego, iż włożyliście w naszą sprawę wiele wysiłku i pracy. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim i każdemu z osobna za zaangażowanie. Pozwolimy sobie na osobiste odczucia i serdeczne pozdrowienia dla Pana Andrzeja

Klient Helpea

Klient Helpea

Na pani ręce pragnę złożyć serdeczne podziękowanie i pozdrowienia dla wszystkich pracowników firmy HELPEA. Kiedy piętnaście lat temu zginął mój jedyny członek – BRAT- bo więcej rodzeństwa nie mam, było mi bardzo ciężko. Pozostałam z całej rodziny mojej tylko ja i mój jedyny syn, który jest inwalidą od urodzenia. Dzięki Wam, którzy pomagacie takim rodzinom, którzy są poszkodowani nieść pomoc trzeba to bardzo doceniać. Wiadomo, że życie jest najważniejsze, ale bez finansów ciężko się żyje. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję wraz z moim synem, życzymy Wam dużo zdrowia i szczęścia w życiu osobistym i w pracy. Oby nigdy nikt z Was i Waszych rodzin nie musiał doświadczyć tak ciężkich chwil. Dziękuję.

Klient Helpea

Klient Helpea

Pragnę wyrazić podziękowanie dla firmy “Helpea” za bardzo poważne traktowanie swoich petentów, profesjonalne podejście do spraw tak trudnych związanych z prawem do odszkodowania. Zwykli ludzie nieznający się na prawie i paragrafach są bezradni i nie wierzą w skuteczność załatwianych spraw odszkodowawczych. Ja natomiast powierzyłam swoją sprawę firmie “Helpea” dotycząca odszkodowania po śmierci mojego brata i jestem zdumiony i zadowolony z profesjonalizmu, skuteczności oraz miłego i grzecznego traktowania i przedstawiania przedstawiania przebiegu sprawy. Na pewno będę polecał tę firmę wszystkim, którzy będą mieli podobne sprawy. Jeszcze raz bardzo dziękuję całemu zespołowi. Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów zawodowych.

helpea logo

Tel. / fax.: 48 679 67 57
Tel. 727 965 965
E-mail: biuro@server912028.nazwa.pl

Godziny pracy centrali:

poniedziałek - piątek:
9.00 do 17.00 

facebook instagram helpea helpea google

HELPEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA,
ul. Biznesowa 15, 26-600 Radom, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy
w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr: 0000579394,
NIP: 9482604817, REGON: 362690955