Helpea  >  Wiedza  >  Pani Kazimiera – wypadek śmiertelny, w którym straciła męża

Pani Kazimiera – wypadek śmiertelny, w którym straciła męża

28 czerwca 2019

helpea odwiedziny 215

Odszkodowanie wywalczone przez Helpea: 60 000zł
Czas działania: 2 miesiące rozmów z pracownikiem, 46 dni negocjacji z ubezpieczycielem
Efekt końcowy : podpisanie ugody
Dodatkowa pomoc: wsparcie emocjonalne, rozmowy z dziećmi klientki, które zaczęły regularnie odwiedzać matkę
Sukces Helpea – ogromna wdzięczność w postaci emocjonalnego listu oraz potwierdzenia z pieczęcią od księdza, że odbyła się msza dziękczynna za Helpea i za uczciwość pracowników.

Pani Kazimiera ma 73 lata, mieszkanka niewielkiego miasteczka. Od tragicznego wypadku minęły długie lata. Pani Kazimiera nie wyszła drugi raz za mąż, sama borykała ze wszystkimi przeciwnościami losu. Mąż pomagał w gospodarstwie, wykonywał remonty i naprawy domu.

Śmierć spowodowała ogromne spustoszenia emocjonalne. ale również ekonomiczne. Dom zaniedbany, wymagający remontu nie nadawał się do użytku dla starszej kobiety. Pieniędzy na remont nie było.

Pani Kazimiera nie wiedziała, że należy jej się odszkodowanie z tytułu zadośćuczynienia po śmierci męża. Dodatkowo bardzo bała się podpisać dokumenty o współpracę. Był to ważny aspekt w tej sprawie. Jak przekonać starszą kobietę do podpisania umowy, z której niewiele rozumie? Długie wyjaśnienia treści mowy nic nie dawały, starsza pani nie chciała złożyć podpisu w obawie o oszustwo.

Można było odpuścić, przecież umowa jest najważniejsza! Nie do końca…. Pani Kazimiera przede wszystkim potrzebowała wsparcia, pewności, że może zaufać, że nikt jej nie oszuka, a pieniądze są potrzebnym środkiem do lepszego życia.

I tak nastąpiły długotrwałe rozmowy przez telefon. Rozmowy, które jak się okazało były jedynym przyjemnym momentem dla pani Kazimiery. Pierwsza granica została zburzona, gdy pani Kazia podała numery telefonów do swoich dzieci. Były w szoku, że ich matka czuła się tak osamotniona. Dzieci zajęte własnymi rodzinami, karierami , życiowymi problemami zapominały zadzwonić do matki. Wizyty natomiast były od święta i krótkie.

Subtelne rozmowy przyniosły wspaniały efekt. Dzieci oraz wnuki częściej się kontaktowały a dzięki uzyskanym świadczeniom dom przeszedł gruntowny remont wraz z dobudowaniem małej łazienki, co dla starszej pani było niesamowitym luksusem.

Dla takich chwil istnieje Helpea.

Jeśli jeszcze nie złożyłeś wniosku przez naszą stronę
lub masz pytania

Skontaktuj się z nami bezpośrednio przy użyciu poniższego formularza

helpea logo

Tel. / fax.: 48 679 67 57
Tel. 727 965 965
E-mail: biuro@server912028.nazwa.pl

Godziny pracy centrali:

poniedziałek - piątek:
9.00 do 17.00 

facebook instagram helpea helpea google

HELPEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA,
ul. Biznesowa 15, 26-600 Radom, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy
w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr: 0000579394,
NIP: 9482604817, REGON: 362690955